Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

"PiS znowu łamie prawo". Politycy PO komentowali przekazanie nagród na rzecz Caritasu

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 6 kwietnia 2018 r. o 21:40 Powrót do artykułu
nawet ten z prawej strony Muchy pęka ze śmiechu, jak ją słyszy wypowiadająca z kamienną twarzą ( że niby taka zasmucona ) swoja kwestię . Co za zakłamanie. Oddała te miliony wydane na Madonnę? A gdzie te setki miliardów złotych przetupane przez kilka tysięcy ludzi( złodziei VAT, podatków i nie tylko) ? Najdroższe autostrady na świecie ( stosunek ceny do wartości, stosunek opłat do cen paliwa w kraju ) ! Wyprzedanie CIECHu ze stratą miliarda? Jak to sie mówi, "na złodzieju czapka gore". To PO pozwalało na okradanie z miliardów zł budżetu państwa, a , trzeba przyznać, że PiS wzbogacił o miliardy zł budżet, wiec te nagrody im sie chyba jednak należały, prawda?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak destrukcyjnego rządu nie było w Polsce od 89 roku. Najpierw zrobili skok na stołki, dając posady rzeszy misiewiczów . Skutki okazały się opłakane. Najdobitniej pokazała to historia stadniny koni w Janowie, czy los Puszczy Białowieskiej. Ale najgorsze jest to że zdemontowali i dalej demontują instytucje demokratyczne i stopniowo wprowadzają jednoosobową władzę autorytarną. Do utrzymania tej władzy rozbudowują państwo policyjne. Już niedługo będzie jak za komuny. Szkoda Wolnej Polski, ale skoro nikomu to nie przeszkadza, widocznie na Nią nie zasługujemy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nagrody daje się osobom wyróżniającym się.Nie ma takiej możliwości że wszyscy się wyróżnili:).Poza tym przyznawanie nagroód za zwyczajne wypełnianie swoich psich obowiązków jest chore.PiS to złodzieje jakich dotąd Polska nie widziała.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czyli jak ktoś się pomyli i wyśle mi przypadkiem przelew to nie należy go zwrócić nadawcy tylko przelać komu$ innemu(caritasowi?).PiSowska logika przypomina tę komunistyczną;).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
SUKCES karawany wstydu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nagrody dostali nawet ci którzy w samym PiSie byli źle oceniani;).Po prostu każda świnka w chlewiku dostała ochłapka;).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
HIPOKRYZJA PISOWSKA Brocha mówi że im się należy (ja nie wiem za co), Kaczor mówi że się nie należą żądne nagrody
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Platformen Guten Morgen ;) Platformen Guten Morgen ;)Platformen Guten Morgen ;)Platformen Guten Morgen ;)Platformen Guten Morgen ;)Platformen Guten Morgen ;)Platformen Guten Morgen ;)Platformen Guten Morgen ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
HIPOKRYZJA PLATFORMAERSKA w samorządach po/zsl się im należy (ja nie wiem za co), Schetyna. Kopacz, Tusk, Budka, Nowak ... i platforma brała wielokrotnie większe nagrody, łupią społeczeństwo w samorządach, mafie VATowskie platformy wyprowadziły co najmniej 250 mld zł, kradli i trwonili przez 8 lat miliardy !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szczyt platformerskiej hipokryzji. Sami się nachapali, kradli i rozgrabiali Polskę a teraz leją krokodyle łzy. Nic więcej im do pustych głów nie przychodzi. Nagrody się należą za ciężka i pożyteczna pracę. Wstyd szujska Platformo!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mucha więcej wydała na madonnę ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
w końcu wynagradzamy fachowców bravo - jestem zaaaaa nareszcie nieroby zPOOO dostają drgawek siooo muchyyyyyyyyy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I kto to mówi. Jacy uczciwi dyletanci.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
Nagrody daje się osobom wyróżniającym się.Nie ma takiej możliwości że wszyscy się wyróżnili:).Poza tym przyznawanie nagroód za zwyczajne wypełnianie swoich psich obowiązków jest chore.PiS to złodzieje jakich dotąd Polska nie widziała.
 A ja mówię,że platformiarze i arbuzy /psl/ to złodzieje okradli emerytów z ich pieniedzy 167 mld uskładanych na OFE.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szczyt platformerskiej hipokryzji. Sami się nachapali, kradli i rozgrabiali Polskę a teraz leją krokodyle łzy. Nic więcej im do pustych głów nie przychodzi. Nagrody się należą za ciężka i pożyteczna pracę. Wstyd szujska Platformo!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mucha więcej wydała na madonnę ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
w końcu wynagradzamy fachowców bravo - jestem zaaaaa nareszcie nieroby zPOOO dostają drgawek siooo muchyyyyyyyyy I kto to mówi. Jacy uczciwi dyletanci.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Platformen Guten Morgen ;) Platformen Guten Morgen ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
HIPOKRYZJA PLATFORMAERSKA w samorządach po/zsl się im należy (ja nie wiem za co), Schetyna. Kopacz, Tusk, Budka, Nowak ... i platforma brała wielokrotnie większe nagrody, łupią społeczeństwo w samorządach (po/zsl), mafie VATowskie platformy wyprowadziły co najmniej 250 mld zł, kradli i trwonili przez 8 lat miliardy ! Ludzie chcą powrotu platformerskich mafii i islamistów ??? ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tusk i Kaczyński to kochankowie!Nawzajem walą się w d...,a że Tusk ma doświadczenie w seksie to wygrywa;).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...